موج

محسن هاشمی:

رئیس شورای شهر تهران گفت: واگذاری اختیارات شورای شهر تهران در اتوبوسرانی به شهرداری تهران به جز انتخاب بازرس با رأی اعضاء مصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در هفتادمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در خصوص مصوبات امروز جلسه شورای شهر تهران، در جمع خبرنگاران گفت: واگذاری اختیارات شورای شهر تهران در اتوبوسرانی به شهرداری تهران به جز انتخاب بازرس با رأی اعضاء مصوب شد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه نحوه انتخاب حسابرس از شهرداری به رأی گذاشته شد، گفت: این موضوع نتوانست رأی کافی کسب کند و علت آن هم این بود که دستورالعملی از سوی وزارت کشور در مورد این کار‌ها ابلاغ شده بود.

وی با اشاره به تعرفه خدمات الکترونیک گفت: خدمات الکترونیک تقریبا دو سال است که افزایش تعرفه نداشته و فعالیت ساخت و ساز در شهر کم است. دفاتر خدمات الکترونیک در این مدت دچار مشکل بودند و این لایحه از شهرداری تهران به شورا آمد و برای افزایش حداکثری، ۱۲.۵ درصد رأی آورد که به میزان همان تورم جامعه است.

وی در خصوص نحوه ارائه تذکرات توسط اعضا گفت: طبق قانون اعضا می‌توانند به هر مقدار که می‌خواهند تذکر بدهند و در خصوص نطق پیش از دستور هم هر نفر ۱۰ دقیقه را می‌توانند در جلسه مطرح صحبت کنند، اما بعضی از تذکرات، چون طولانی می‌شد، شبیه نطق شده بود و من تذکر آئین‌نامه‌ای دادم که اعضا سقف وقت مجاز را حفظ کنند.

هاشمی رفسنجانی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص اخذ هزینه ۹۵ هزار تومانی در برج میلاد برای تماشای فوتبال، گفت: طبق آنچه که روابط عمومی برج میلاد اعلام کرده، این مجموعه در کنار پخش فوتبال خدماتی را به شهروندان ارائه کرده است و چون برج میلاد محلی شیک است، احتمالا هزینه ۹۵ هزار تومانی به خاطر نشستن روی صندلی‌های آن بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها