رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی، در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در عصر روز جمعه 18 خرداد اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی از همکارانمان در جاده‌ها و همچنین تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس، شاهد ترافیک پرحجم در جاده‌های هراز، چالوس، فیروزکوه، رشت و کرج قزوین هستیم که این ترافیک در برخی مقاطع به صورت نیمه سنگین در جریان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: در حال حاضر در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس در محدوده دزبن, سیاه پیشه, هزارچم و پل زنگوله شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و ترافیک در طول این محور به صورت پرحجم و در عین حال روان در جریان است.

وی با بیان اینکه شرایط ترافیکی در مسیر شمال به جنوب محور هراز نیز به صورت پر حجم گزارش شده است افزود: علاوه بر این محور، در مسیر شمال به جنوب فیروزکوه نیز شاهد ترافیک پرحجم خودروها بوده و تردد در این محور علی‌رغم پرحجم بودن، به صورت روان ادامه دارد.

رحمانی اضافه کرد: همچنین در باند جنوبی محور قزوین-رشت، تردد خودروها با وجود پرحجم بودن خودروهای عبوری، روان بوده ولی در محدوده‌های رودبار و عوارضی، ترافیک به صورت نیمه سنگین در جریان است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در باند جنوبی آزادراه قزوین-کرج نیز پرحجم است.