رئیس اداره فناوری و اطلاعات کمیته امداد امام خمینی گفت: با رونمایی از سایت «حامی آرزوها» خیرین می توانند به جز ماه رمضان در تمام سال برای برآورده کردن آرزوهای ایتام مشارکت کنند.

محمودرضا راست رو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج گفت: امسال سومین سال اجرای طرح «حامی آرزوها» در ماه رمضان از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) است که تصمیم گرفتیم به دلیل استقبال شهروندان برای شریک شدن در این امر خیر و عدم حضور بسیاری از خیرین در جشن شب های رمضان و تسهیل در کمک رسانی افراد برای برآورده کردن آرزوهای کودکان یک سایت برای حمایت از این طرح راه اندازی کنیم.

وی بااشاره به اینکه فعالیت این سایت برای اجرای طرح فقط منوط به ماه مبارک رمضان نیست گفت: در تمام سال شهروندان خیر می توانند با مراجعه به این سایت به برآورده شدن آرزوهای کودکان یتیم کمک کنند.

رئیس اداره فناوری و اطلاعات کمیته امداد امام خمینی در رابطه با نحوه کار این سایت افزود: در این سایت نام بچه ها به همراه شهر زندگیشان ثبت شده است و فرد خیر با انتخاب کودک و آرزوهای دسته بندی شده شان که شامل، زیارت، خرید اسباب بازی، خرید پوشاک، دارو و... است آرزویی که تمایل دارد را انتخاب می کند و برای پرداخت و یا خرید آن یکی از دوگزینه که پرداخت پول به کمیته برای برآورده شدن آرزو و یا خرید مستقیم آن وسیله از طریق خیر را انتخاب می کند.

علاقه مندان برای ایجاد مشارکت در برآورده کردن آرزوهای کودکان می توانند به سایت www.hamiarezooha.irمراجعه کنند.