سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهورناجا محدودیت های ترافیک ایام تعطیلات و مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی را اعلام کرد.

سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ارتباط با محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات و مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به خبرنگار خبرگزاری موج گفت: با توجه به ایام تعطیلات و حجم زیاد سفر در این ایام، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12:00 روز یکشنبه  1397/03/13 تا ساعت 02:00 بامداد روز بعد،  از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا ساعت 02:00 بامداد روز دو شنبه 97/03/14 از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود. همچنین در محور کرج-چالوس تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت در تمام روزهای تعطیل تا آخر هفته ممنوع است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه افزود: در روز جمعه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12:00 تا ساعت 02:00 بامداد روز شنبه 97/03/19 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 روز جمعه تا ساعت 02:00 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد جهت تسهیل در برگشت زائرین حرم حضرت امام خمینی (ره) به سمت شمال و در صورت سنگینی حجم تردد پس از پایان مراسم از ساعت 19:00 روز دوشنبه چهاردهم خرداد تا 2:00 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع  است که با اعلام مامورین پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 22:00  تا ساعت 02:00 بامداد روز سه شنبه پانزدهم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی محور هراز

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به محدودیت های ترافیکی جاده هراز بیان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 تا 24:00 روز یکشنبه 1397/03/13 و از ساعت 06:00 تا 24:00 روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین از ساعت 06:00 صبح روز جمعه تاساعت 12:00 روز شنبه 19 خرداد از محور هراز ممنوع خواهد بود.

هم چنین تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 12:00روز جمعه تا ساعت 02:00 بامداد روز شنبه  از رودهن به سمت آمل ممنوع  و از ساعت 14:00 روز جمعه تا ساعت  02:00  بامداد روز شنبه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) تردد انواع وسایل نقلیه بصورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی محورهای منتهی به حرم امام خمینی

سرهنگ نادر رحمانی در ادامه با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محورهای منتهی به حرم امام خمینی(ره) توضیح داد: آزاد راه تهران-قم از ساعت 13 تا 21 روز دوشنبه  14 خرداد در محدوده رمپ و لوپ مسیر جنوب به شمال پل واوان و پل وهن آباد ، مسیر جنوب به شمال آزادراه روی پل حسن آباد که مسیرجایگزین، اتوبان تهران-قم و همچنین مسیر غرب به شرق روی پل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به سمت جنوب به شمال (تهران) مسدود خواهد بود که زائرین می توانند از مسیر جایگزین اتوبان تهران ساوه استفاده کنند.همچنین در این روز تردد و وسایل نقلیه سنگین باری شامل کامیون و تریلر از میدان  الغدیر شهرستان اسلامشهر به سمت محور واوان کمربندی دوم تهران و از میدان امام خمینی شهرستان رباط کریم به سمت پلیس راه حسن آباد و محور قدیم تهران-قم ممنوع  و مسیر جایگزین، جاده قدیم تهران-قم و آزاد راه تهران-ساوه خواهد بود.

سرهنگ نادر رحمانی وضعیت جوی جاده های مازندران، گیلان، گلستان و اصفهان نیمه ابری همراه با بارش باران اعلام کرد و از مسافرانی که قصد سفر به اردبیل را دارند درخواست کرد به دلیل مه گرفتگی  و کاهش دید احتیاط لازم را داشته باشند.

گفتنی است ترافیک کرج -قزوین تا محدوده امام زاده طاهر امروز در تاریخ 12 خرداد نیمه سنگین اعلام شده است.