کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: چرا از پخش دیدار نهایی تیم فوتسال از طریق صفحه تلویزیون ایران دریغ شد، خانواده‌ها و مردم ایران مجبور شدند برای افتخارآفرینی فرزندانشان به سراغ کانال‌های ماهواره‌ای و غیرایرانی بروند، صدا و سیما متعلق به مردم است و باید رویکردش را تغییر دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران امروز صبح در مراسم تقدیر از زنان فوتسالیست قهرمان، اظهار کرد: این زنان افتخار آفریدند و این افتخار آفرینی حاصل از خودگذشتگی آنها است تا برنامه ریزی مسئولان در حوزه‌های ورزشی!

وی با بیان اینکه من از صدا و سیما بابت سیاست‌های "من در آوردی‌"اش انتقاد دارم، گفت: چرا دیدار نهایی تیم فوتسال از طریق صفحه تلویزیون ایران پخش نشد و چرا از پخش این اتفاق دریغ شد، من این درد را کجا ببرم.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها و مردم ایران مجبور شدند برای افتخارآفرینی فرزندانشان به سراغ کانال‌های ماهواره‌ای و غیرایرانی بروند، گفت: صدا و سیما متعلق به مردم است و باید رویکردش را تغییر دهد.

حق شناس همچنین در مورد تذکر هاشمی مبنی بر نامگذاری هر چه سریعتر میدانی به نام امام هادی(ع)، گفت: هر چه سریعتر این اتفاق می‌افتد اما نامه‌های امام جمعه شهر ری، دبیر شورایاری، فرمانده حوزه مقاومت، هیات امنای مسجد و همچنین تولیت مسجد شیخ صدوق نامه‌هایی را بابت این تغییر نام ارسال کردند که در اختیار رسانه‌ها قرار خواهم داد.

در پایان از اعضای تیم فوتسال دختران ایران توسط اعضای شورای شهر تقدیر شد.