مدیر کل زندان‌های استان تهران در خصوص آخرین وضعیت حمید بقایی نیز گفت که این فرد دو روز پیش زیر سِرُم بود و هرگاه هر کدام از زندانیان نیاز پزشکی داشته باشند از ظرفیت بهداری زندان یا مراکز درمانی خارج از زندان استفاده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مصطفی محبی مدیر کل زندان‌ های استان تهران در حاشیه سی و یکمین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت: اینکه گفته می شود جمعیت زندان تهران بزرگ بیشتر از ظرفیت است درست است و این مسئله هم دست ما نیست اما اینکه مشکلات زیادی وجود دارد را قبول ندارم زیرا تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم تا مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که زندانیان از پایین بودن بازدیدهای قضایی از این زندان تهران بزرگ و عدم رسیدگی مناسب به مشکلات قضایی‌شان انتقاد دارند، افزود: سال گذشته فقط چهار هزار و 350 قاضی از زندان‌های استان تهران بازدید کردند و همین امروز دوشنبه 31 اردیبهشت هم ساعت 8 صبح، 15 قاضی وارد زندان شدند تا به مشکلات قضایی رسیدگی کنند.

مدیر کل زندان‌های استان تهران همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا بازداشتگاه کهریزک همچنان دایر است یا خیر گفت: این بازداشتگاه تعطیل شده است.

محبی در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص بدهی زندان‌های استان تهران به سازمان‌های دولتی مثل ادارات آب و برق و گاز اظهار کرد: بدهی زیاد داریم و عمدتاً نیز بدهی بابت آب و برق و گاز است که البته دولت گفته خودش تهاتر می‌کند.

این مقام مسئول در سازمان زندان‌ها در خصوص آخرین وضعیت حمید بقایی نیز گفت که این فرد دو روز پیش زیر سِرُم بود و هرگاه هر کدام از زندانیان نیاز پزشکی داشته باشند از ظرفیت بهداری زندان یا مراکز درمانی خارج از زندان استفاده می‌شود.