سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی پنج طبقه در خیابان کاشانی خبر داد و گفت: ۴۰ نفر از ساکنان این ساختمان بدون آسیب از راه پشت بام خارج شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی پنج طبقه خبر داد و اظهار کرد: درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۲:۵۱ دقیقه بامداد امروز(یکشنبه) حادثه آتش سوزی در خیابان کاشانی، خیابان گل‌های دوم به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله ۳ ایستگاه با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.

ملکی با بیان اینکه محل آتش سوزی یک ساختمان مسکونی ۵ طبقه ۱۰ واحده بود گفت: در طبقه همکف آن که پارکینگ بود چندین دستگاه خودرو و موتور سیکلت وجود داشت. زمانی که آتش نشان‌ها به محل حادثه رسیدند مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو پورشه، یک دستگاه خودرو ۲۰۷ و یک موتورسیکلت کاملا شعله ور و آتش در حال گسترش به اطراف است و دود غلیظی هم پارکینگ و طبقات بالا را پر کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان کرد: آتش نشان‌ها با نفوذ به پارکینگ شروع به خاموش کردن آتش کردند و همزمان نیز گروه دیگری با دستگاه‌های تنفسی به طبقات بالای ساختمان که ساکنان در آنجا محبوس شده بودند، رفتند و توانستند ساکنان را از راه پشت بام، از ساختمان خارج کنند و در نهایت ۴۰ نفر از ساکنان این ساختمان بدون آسیب از ساختمان خارج شدند.

وی افزود: آتش در ساعت ۵:۲۶ دقیقه بامداد خاموش و محل تحویل عوامل انتظامی شد. ضمن اینکه در این حادثه یک آتش نشان دچار آسیب دیدگی جزئی شد که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.