رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: ما به دنبال آن هستیم تا با استفاده از وضعیت‌های موجود در ایران و ایتالیا در راستای مبارزه با شبکه‌ های مافیایی مواد مخدر اقدام کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در حاشیه بازدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور ایتالیا از مقر و موزه پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان اظهار کرد: چندین سال است که پلیس ایران و ایتالیا با یکدیگر همکاری داشته و ما به دنبال آن هستیم تا با استفاده از وضعیت‌های موجود در هر دو کشور در راستای مبارزه با شبکه‌ های مافیایی مواد مخدر اقدام کنیم.

زاهدیان با اشاره به این دیدار گفت: شبکه‌های مافیایی امنیت جهانی را به خطر انداخته‌اند و هدف از این دیدار تقویت روابط ما برای مبارزه بیشتر با این شبکه‌ها بود. همچنین در این دیدار پیش نویس تفاهم‌نامه‌ای میان دو کشور تبادل شد که انشالله در ماه‌های آتی تفاهم‌نامه نهایی امضاء خواهد شد.

به گفته زاهدیان، همکاری در حوزه فنی و تکنیکی و تبادل اطلاعات و مبارزه با پولشویی و مافیاهای مواد مخدر از جمله مواردی است که در این پیش نویس مورد تاکید قرار گرفته است.