موج

افشانی:

کاندیدای شهرداری تهران گفت: من معتقدم مردم از ما بهتر می‌فهمند. اگر ما درست عمل کنیم و نیازهایشان را برآورده کنیم آن‌ها خودشان شهرشان را می‌سازند. باید با مردم صادقانه رفتار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد علی افشانی کاندیدای شهرداری تهران در نشست کمیسیون فرهنگی شورای شهر که امروز برگزار کرد، اظهار کرد: خوشحالم توفیق پیدا کرده‌ام در خدمت اهالی فرهنگ و رسانه و صاحب نظران هستم. به لحاظ سلامت من تا این لحظه سالمم. روزی یک ساعت ورزش می‌کنم. حتی ورزش هیجانی چتر بازی را هم انجام داده ام.

وی افزود: در بحث گردشگری مکتوب در برنامه‌ام ارائه کرده‌ام و می‌دانم فرهنگ محرکه اقتصاد است. در خصوص ارتباط با آقایان وکیلی، تاجگردون و حسینی، هیچ ارتباطی با این افراد غیر از وکیلی آن هم صرفا بر اساس ارتباط شغلی و کاری نداشتم و کلا اهل قوم‌گرایی نیستم.

افشانی در دوره مدیریت من اگر یک ساختمان پیدا کردید در بین الحرمین از بین رفته باشد، هر چی شما بگویید می‌پذیرم. من بین آدم‌ها و آهن‌ها آدم‌ها را انتخاب کرده ام.

وی افزود: قصد دارم نقطه نظرات کمیسیون‌ها را در نظر داشته باشم و هر ماه با توجه به زمان بررسی شود و عملکرد تعریف شود. باید به اطلاعات کارشناسان و نظرات آن‌ها احترام گذاشت و به اطلاعاتی که در اختیارمان می‌گذارند توجه داشته باشیم. کارشناسان باید بدانند ما به دنبال توسعه پایدار باشیم، اما بدون فداکردن حقوق نسل‌های آینده.

کاندیدای شهرداری تهران گفت: من یک عنصر کاملا فرهنگی هستم. معتقدم باید با انقلاب فرهنگی همراه شد، مشکلاتش را باید دید و برایش راهکار ایجاد کرد. حلقه اتصال همه مسائل فرهنگ است.

افشانی تصریح کرد: باید همه با هم جامعه را بسازیم. سرمایه‌های اجتماعی بالاترین سرمایه است و بالاترین شاخص سرمایه اجتماعی عدالت است. فرهنگ باید از هر سه بعد اسلامی، ایرانی و صنعتی به صورت توامان نگاه کنیم. قبلا سرمایه را فقط سرمایه فیزیکی می‌دانستند، اکنون مهم‌ترین سرمایه، سرمایه اجتماعی و اعتماد است. اعتماد مردم را از راه عملکرد مطلوب بازسازی می‌کنیم. اعتماد با درست رفتار کردن حاصل می‌شود.

وی افزود: من معتقدم مردم از ما بهتر می‌فهمند. اگر ما درست عمل کنیم و نیازهایشان را برآورده کنیم آن‌ها خودشان شهرشان را می‌سازند. باید با مردم صادقانه رفتار کرد. قانون، رعایت حقوق انسان‌ها و تعامل منهای تحمیل ۳ اصل کاری من است.

کاندیدای شهرداری تهران گفت: دو مدل می‌توانیم با کمیسیون‌ها کار کنیم. جلساتی با کل اعضای کمیسیون‌ها بگذاریم یا جلساتی با روسای کمیسیون‌ها که برآیند نظرات اعضای کمیسیون را ارائه می‌دهند، تشکیل دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها