معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: نیروی انتظامی در مدار رشد و ترقی است، کاربردی کردن مطالعات تحقیقاتی نیز از برنامه‌های پیش رو است و در این حوزه به دنبال حل مسائل و مشکلات ناجا هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده ناجا در نشست فصلی فرماندهان، روسا، مدیران و معاونان ناجا اظهار داشت: باید در سال جاری در مسیر اولویت‌بندی ماموریت‌ها حرکت کنیم و اجرای ماموریت‌ها در چارچوب تدوینی و با ساماندهی دقیق باشد.

وی بر "مدیریت منابع" با هدف ایجاد تعادل و توازن در رده‌ها و سطوح مختلف ناجا تاکید و بیان کرد: دامنه منابع مالی و اقتصادی نیز باید با رعایت اصول و ضوابط قانونی و حرکت در ساز و کار مشخص و مدون، توسعه یابد.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی ادامه داد: برون سپاری برخی ماموریت‌ها نیز از اولویت‌های اساسی است که معتقدیم در این رویکرد و روند نیز باید ملاحظات رعایت شود.

وی اضافه کرد: نظام جامع ساختاری نیروی انتظامی در آستانه تصویب و اجرایی است و ان‌شاءالله اهداف را بر مبنای این نظام جامع تعریف و اجرایی خواهیم کرد.

سردار سلیمانی با اشاره به لزوم جذب و استخدام نیروهای ولایت‌مدار، متعهد و متخصص در ناجا تاکید کرد: باید افراد در طراز نظام و انقلاب وارد ناجا شوند و در روند جذب و گزینش به هیچ عنوان توصیه پذیر نباشیم. امسال باید شاهد بهترین روند گزینش طی سال‌های اخیر باشیم.

 معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد: به دنبال کیفی و کارآمدسازی سازمان هستیم و معتقدیم نیروی انسانی بالاترین سرمایه است. باید بهترین‌ها جذب شوند و از نیروهای کارآمد صیانت کنیم.

وی در ادامه گفت: یکی از سیاست‌های پیش روی ناجا، توسعه بهره‌مندی از ظرفیت پلیس افتخاری است. همچنین باید از ظرفیت، دانش و تخصص سربازان فرهیخته، توانمند و با انگیزه با رعایت اصول و قوانین بهره‌مند شویم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در مدار رشد و ترقی است، بیان کرد: کاربردی کردن مطالعات تحقیقاتی نیز از برنامه‌های پیش رو است و در این حوزه به دنبال حل مسائل و مشکلات ناجا هستیم.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون هماهنگ کننده ناجا درخاتمه با تشریح عملکرد معاونت و پلیس‌های تخصصی و اعلام نیازهای آینده، گفت: از خداوند توفیق می‌خواهیم که نقش فردی، سازمانی خود را به خوبی انجام دهیم. ان‌شاء الله در سال جاری شاهد موفقیت‌های روزافزون پلیس باشیم.