رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: اگر هفت کاندیدایی که در نهایت برای تصدی پست شهرداری تهران صلاحیت‌شان مورد بررسی قرار گرفت، صلاحیت کافی را نداشته باشند آن موقع به عنوان یک عضو شورا قطعا با انتخاب آقای هاشمی به عنوان شهردار تهران موافق خواهم بود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جلسه هم اندیشی اعضای شورا برای انتخاب شهردار تهران، اظهار کرد: در راستای ساز و کار تفاهمی امروز توانستیم لیستی از کاندیداها را به افکار عمومی معرفی کنیم.

انسجام شورا اهمیت بسیار زیادی دارد

وی افزود: آقای هاشمی به نظرات اعضا احترام گذاشتند که جای قدردانی دارد، البته ایشان از ابتدای شورا نیز چنین رویکردی داشتند. من مخالف حضور آقای هاشمی در کسوت شهرداری تهران بودم اما در برگه رأی خودم نوشتم که ما دوست نداریم ریاست شورا، شهردار شود چرا که انسجام شورا اهمیت بسیار زیادی دارد.

سالاری ادامه داد: کارنامه ما در هشت ماه گذشته به لحاظ انسجام کارنامه خوبی بوده و حضور آقای هاشمی به عنوان ریاست شورا می‌تواند در این عملکرد بسیار موثر باشد و در نتیجه آن، شاهد ارتقای زندگی شهروندان تهرانی با وجود انسجام شورا باشیم.

وی تاکید کرد:‌ اما اگر هفت کاندیدایی که در نهایت برای تصدی پست شهرداری تهران صلاحیت‌شان مورد بررسی قرار گرفت، صلاحیت کافی را نداشته باشند آن موقع به عنوان یک عضو شورا قطعا با انتخاب آقای هاشمی به عنوان شهردار تهران موافق خواهم بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج