رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: استدلال های آقای حق شناس را قبول دارم اما تغییر مدیریت مسئله ساده ای نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مرتضی الویری در جلسه رسیدگی به استعفای نجفی شهردار تهران با بیان این مطلب افزود: من به عنوان شهردار شورای شهر اول تجربه ای تلخ دارم و در آن زمان آقای حجاریان امضا ۸ نفره ای از ۱۵ نفره برای حضور آقای ملک مدنی ارائه شد.

وی ادامه داد: من استعفا دادم ولی مشکلات زیادی برای شهر ایجاد شد.

وی با تاکید براینکه تغییرات در حوزه های مدیریتی سطح کلان بسیلر دشوار است، بیان کرد: وقتی مدیر عوض می شود تغییرات سلیقه ای انجام می شود و لطمات بسیاری دارد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید مدیر تغییر کند مگر الزام باشد، یادآور شد: پاکدستی و مقابله با فساد توسط آقای نجفی شاهکار بوده و مبارزه با فساد انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه فساد ریشه کن نشده اما جهت گیری بسیار خوبی انجام شده است، تاکید کرد: برنامه ریز بودن از ویژگی های شهرداری آقای نجفی بوده است و کارهای سترگی با مدیریت ایشان شکل گرفته است.

الویری با بیان اینکه ما در میانه راه هستیم و در چند ماه دیگر باید برنامه ریزی شود، گفت: رابطه خوبی با مجلس و دولت دارند و سود زیادی عاید شهرداری تهران شد.

وی افزود: برای بنده محرز نیست که علت استعفا نجفی مسئله بیماری است. با مردم باید صریح و شفاف صحبت کنیم.
الویری در پایان تاکید کرد: به طور قاطع رای مخالف به استعفا آقای نجفی می دهم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج