جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: توصیه می‌شود کسانی که قصد حضور در استادیوم آزادی برای مشاهده این مسابقه را دارند، حتی المقدور به جای خودروی شخصی از سیستم حمل و نقل عمومی و مترو برای حضور در استادیوم آزادی استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به دیدار عصر امروز دو تیم استقلال و الریان قطر که ساعت 20 امشب در استادیوم آزادی برگزار می‌شود اظهار کرد: امروز عصر همزمان با پایان یافتن تعطیلات نوروزی و اوج گیری موج بازگشت شهروندان تهرانی به پایتخت و همچنین بازگشت کسانی که در سیزدهم فرودین روز خود را در طبیعت و تفرجگاه‌ها گذرانده بودند، این مسابقه فوتبال برگزار می‌شود.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: این همزمانی باعث می‌شود تا به احتمال زیاد شاهد سنگین شدن بار ترافیکی در معابر حاشیه‌ای و اطراف استادیوم آزادی باشیم و پیش‌بینی می‌شود عصر امروز ترافیک در آزادراه کرج تهران و بزرگراه‌های همت و حکیم سنگین شود.

وی ادامه داد: لذا با توجه به این موارد توصیه می‌شود کسانی که قصد حضور در استادیوم آزادی برای مشاهده این مسابقه را دارند، حتی المقدور به جای خودروی شخصی از سیستم حمل و نقل عمومی و مترو برای حضور در استادیوم آزادی استفاده کنند.

عابدی با بیان ماموران پلیس راهور در معابر منتهی به استادیوم آزادی به منظور روان‌سازی ترافیکی حضور دارند گفت: همکاران ما در معابر منتهی به استادیوم حاضر هستند و خودروها را به سمت پارکینگ استادیوم آزادی راهنمایی خواهند کرد و با توجه به شرایط موجود، به هیچ وجه اجازه پارک خودرو در معابر حاشیه استادیوم آزادی را نخواهند داد.

 به گفته سرهنگ محمد ابراهیم سلمانی جانشین تیپ ویژه تهران بزرگ در خصوص بازی استقلال و الریان قطر در استادیوم آزادی، درهای پارکینگ ورزشگاه آزادی از ساعت 10:45 به روی تماشاگران باز بوده و از ساعت 12 ظهر گیت های بلیط فروشی ها شروع به کار خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج