رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور،‌ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی، در مورد آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر در محور پیرانشهر - سردشت در استان آذربایجان غربی بارش باران مشاهده می‌شود و همچنین در استان‌ اردبیل وزش باد شدید وجود دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، در مورد وضعیت ترافیکی نیز اظهار کرد: مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس، از ابتدای محور تا تونل شماره 5 ترافیک، سنگین است و محدوده تونل 5 تا کندوان نیمه سنگین است و در ادامه در طول محور شاهد ترافیک پر حجم هستیم. همچنین مسیر جنوب به شمال محور هراز از محدوده آب اسک تا گزنک دارای ترافیک نیمه سنگین است و در ادامه، این محور ترافیک پرحجم دارد. ترافیک پرحجم در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز مشاهده می‌شود.

وی به محورهای استان گیلان اشاره کرد و گفت: مسیر جنوب به شمال محورهای لوشان-رودبار، رشت-لاهیجان و لنگرود-لاهیجان با ترافیک پرحجم همراه هستند.

سرهنگ رحمانی همچنین اضافه کرد: در محورهای رشت-قزوین، زنجان-قزوین و کرج-قزوین در استان قزوین شاهد ترافیک پرحجم و روان هستیم. همچنین در آزادراه قم-تهران و سلفچگان-قم نیز ترافیک پرحجم و روان مشاهده می‌شود. در باند شمالی آزادراه تهران-کرج از پل کلاک تا پل فردیس نیز ترافیک پرحجم است. در ادامه از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری، در باند شمالی آزادراه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، همچنین به وضعیت ترافیکی در استان خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: محورهای آزادراه ملک آباد به مشهد و مشهد-چناران و سبزوار به مشهد پرحجم و روان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها