قاضی کشکولی گفت: حکم دادگاه محمد ثلاث قاتل 3 مأمور نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران ظرف 7روز صادر می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سومین جلسه دادگاه محمد ثلاث قاتل 3 مأمور نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران امروز (یکشنبه) برگزار شد، قاضی کشکولی در حاشیه این جلسه اظهار کرد: حادثه‌ای که در گلستان هفتم خیابان پاسداران اتفاق افتاد، از معدود جرایمی بود که موجب تشویش اذهان عمومی شد و نظم عمومی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

وی افزود: با توجه به تاکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر اینکه در رسیدگی‌های قضایی تعللی صورت نگیرد و باید الزامات قانونی در نظر گرفته شود، همچنین ریاست کل دادگستری استان تهران و سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران تلاش کردند که زمینه را برای رسیدگی منصفانه برای طرفین پرونده مهیا کنند.

 قاضی کشکولی گفت: هیئت قضایی هم تلاش کردیم موازین قانونی به ویژه مقررات آیین دادرسی کیفری و همچنین اصول بی طرفی و استقلال مرجع قضایی که از اصول آیین دادرسی به شمار می‌رود را رعایت کنیم تا با رعایت مقررات قانونی و عدم تعجیل در رسیدگی بتوانیم بدون حاشیه به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم و دادگاه فرآیند رسیدگی منصفانه را طی کند.

وی افزود: مهلت دادگاه به پایان رسید و تلاش شد زوایای پرونده روشن شود و به متهم فرصت داده شد از خود دفاع کند، لذا امروز آخرین جلسه دادگاه را داشتیم و ان شالله هئیت قضایی حکم را طی فرصت قانونی صادر می‌کند.

قاضی کشکولی گفت: حکم ظرف 7روز صادر می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج