فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی بحمدالله با روحیه جهادی و با ایمان و اقتدار در مقابل هرگونه بی‌نظمی و قانون شکنی مقتدرانه ایستاده و برخورد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم بزرگداشت شهدای حادثه اغتشاش دراویش در پاسداران تهران امروز برگزار شد و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز 22 اسفند به نام روز شهدا نام‌گذاری شده و امروز هم نیروی انتظامی به یاد همه شهدای گرانقدر انقلاب، دفاع مقدس، عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم و 4 شهید حادثه اخیر این مراسم را برگزار کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد که بتوان همیشه یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داشت چرا که راه شهدا اطاعت از ولی فقیه و استمرار امنیت است.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی بحمدالله با روحیه جهادی و با ایمان و اقتدار در مقابل هرگونه بی‌نظمی و قانون شکنی مقتدرانه ایستاده و برخورد می‌کند و مردم شریف نیز همواره فرزندان خود در ناجا را مورد توجه قرار می‌دهند. امیدواریم که بتوانیم خدمت‌گذارانی شایسته باشیم.

نیروی انتظامی با جرایم مشهود برخورد می‌کند

سردار اشتری تأکید کرد: نیروی انتظامی با جرایم مشهود برخورد می‌کند و هرگروه و هر شخصی که بخواهد این نظم و امنیتی را که با رشادت‌های نیروی انتظامی، بسیج، سپاه و ارتش در اقصی نقاط کشور استقرار یافته، بر آن خدشه‌ای وارد کند با اقتدار با آن برخورد می‌کند.

سردار اشتری در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص گمانه‌زنی‌ها برای زمان اعدام راننده اتوبوسی که منجر به شهادت 3 مأمور یگان امداد فاتب شد، اظهارداشت: پرونده در دستگاه قضایی است و با پیگیری صورت گرفته و اراده‌ای که در ریاست قوه قضاییه است امیدواریم هرچه زودتر این فرد به سزای اعمال خود برسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج