رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ساخت 18 سوله جدید مدیریت بحران در سال 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد صادقی اظهارکرد:‌ سوله های مربوط به مدیریت بحران در تهران باید به کارکرد اصلی خود برگردند.

وی در خصوص سوله‌های مدیریت بحران و کاربری و نحوه فعالیت و سایر امور مربوط به آن اذعان داشت: با دستور شهردار تهران کمیته‌ای تشکیل شد، اعضای این کمیته بنده، معاونت امورمناطق، معاونت اجتماعی و فرهنگی و معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران هستند که جلسات مربوط به آن برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نحوه واگذاری مستند و نوبتی این سوله‌ها به مدیریت بحران و پس‌گیری آن‌ها بحث و اقدام خواهد شد، اظهار کرد: باید تمامی این سوله‌ها به کارکرد اصلی خود برگردند.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین در مورد اقدامات مدیریت شهری برای ساخت سوله‌های جدید در تهران گفت: امسال با توجه به اهمیتی که مدیریت شهری اعم از شورای شهر و شهرداری تهران نسبت به موضوع بحران و مدیریت بحران در تهران داشتند، 18 میلیارد تومان بودجه برای سال 97 مصوب و مقرر شد تا این مبلغ برای ساخت سوله‌های جدید در تهران هزینه شود.

صادقی درباره اینکه با 18 میلیارد تومان چند سوله ساخته خواهد شد به ایسنا گفت:‌ این مبلغ برای ساخت 18 سوله جدید است که مکان یابی آن هم انجام شده است.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره اینکه تهران به چند سوله مدیریت بحران احتیاج دارد، اظهارکرد:‌ما باید در 150 ناحیه سوله داشته باشیم و در واقع در حال حاضر 36 سوله کم داریم که 18 سوله از این 36 مورد کسری در سال 97 ساخته خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج