سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه تهران-کرج از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: ترافیک در باند جنوبی آزادراه تهران-کرج از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره و باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین محدوده ترمینال کلانتری تا پل فردیس نیمه سنگین است سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند.

وی افزود: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مرکز کنترل راه ها، بارش برف در ارتفاعات کندوان، محور زنجان-قزوین و زنجان-بیجار در استان زنجان،محور بیجار-زنجان، قروه-همدان و دیواندره-سقز در استان کردستان،  محور مراغه-هشترود در استان آذربایجان شرقی جریان دارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بارش پراکنده باران در اکثر محور های استان های تهران، البرز، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، قزوین، گلستان،زنجان و کردستان،محور لوشان در استان مازندران،محورهای پیرانشهر,شاهین دژ و سردشت در استان آذربایجان غربی گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی گفت: مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محور گرمی -بیله سوار در استان اردبیل،محور کیاسر-سمنان در استان مازنداران، محور درگز-قوچان در استان خراسان رضوی گزارش می شود، لذا رانندگانی که قصد تردد از این محورها را دارند باید با احتیاط رانندگی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج