مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خطوط 1 و 2 در روزهای پایانی سال و آستانه عید نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرنوش نوبخت با اشاره به تمهیدات شرکت بهره برداری مترو در آستانه عید نوروز، عنوان کرد: از ابتدای اسفندماه، سرفاصله حرکت قطارها روی خطوط یک و 2، از 4.5 دقیقه به 4 دقیقه رسیده است، به عبارت دیگر سرفاصله زمانی اعزام ها 30 ثانیه کاهش یافته است.

وی افزود: به این ترتیب سرفاصله حرکت قطارها در خطوط 1 و 2 به 4 دقیقه رسیده است. پیش از این سرفاصله حرکت خط چهار، به 4 دقیقه رسیده بود. اما اکنون سرفاصله خطوط 1 و 2 نیز به 4 دقیقه کاهش یافته است.

بازدید شهردار تهران از خط ۶ و ۷ مترو

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه کاهش سرفاصله حرکت خطوط 1 و 2 گام مهمی است، گفت: به این ترتیب ظرفیت خطوط ما به اندازه ای می رسد که مسافرین از آسایش بیشتری در سفرهایشان برخوردار شوند.

بنا براعلام شهرنوشت، نوبخت خاطرنشان کرد: برای پنج شنبه آخر سال نیز برنامه ریزی کردیم تا افرادی که عازم زیارت قبور شهدا و عزیمت به بهشت زهرا(س) هستند، با راحتی کامل در این روز خاص سفرشان به بهشت زهرا(س) را انجام دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج