رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از وقوع درگیری خونین در خیابان شمشیری تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ رضا بستو رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از درگیری خونین در شمشیری خبر داد و گفت: در ساعت ۲۱:۳۵ شب گذشته حسب اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در خیابان شمشیری سریعا حسب دستور، رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد و عوامل عملیاتی خود به موقعیت اعزام شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد:پس از حضور در کوچه محل نزاع، آثار خونریزی در کف آسفالت مشهود بود و یک عدد غلاف و قمه خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد.

سرهنگ بستو افزود:در تحقیقات محلی اهالی اظهار داشتند در جلوی یکی از خانه ها دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با ترک نشین مراجعه و با یکی از ساکنان خانه درگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در ادامه تحقیقات مشخص شد راکب به هویت فردین (مقتول ) ۲۴ ساله در حالی که یک قمه همراه داشت به همراه دوستش علی حسین ۲۶ ساله از میدان خراسان با موتورسیکلت به درب منزل محمد (قاتل)۲۶ ساله مراجعه کردند و او را به جلوی درب فراخواندند .

وی در ادامه گفت:با حضور محمد ، فردین چند ضربه با قمه به سر و دست  محمد وارد و محمد نیز با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به سینه و ران وی وارد کرد که به لحاظ شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل و فوت شد.

سرهنگ بستو گفت:در تحقیقات بیشتر مشخص شد منزلی که محمد (قاتل) در آنجا حضور داشت متعلق به دو نفر از همشهریان خود بوده که به صورت مجردی زندگی می کردند و هر زمان محمد برای کار کردن به تهران می آمد چند روزی در آنجا حضور می یافت.

و ی افزود:بلافاصله کار شناسایی و دستگیری قاتل و همراه مقتول در دستور کار قرار گرفت که پس از سه ساعت با اقدامات لازم پلیسی و عملیات های روانی، قاتل با همکاری کلانتری ۱۱۱هفت چنار در سه راه آذری دستگیر و علی حسین ( همراه مقتول) نیز به صورت خود معرف خودش را به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد معرفی کرد.

سرهنگ بستو گفت: قاتل در اظهارات اولیه بیان کرد مقتول و همراه او از همشهریان من هستند که سالها در شهرستان زندگی می کردیم و برای کار به تهران مهاجرت کردیم. چند وقتی بود که با مقتول اختلاف داشتم و چند روزی پشت تلفن به یکدیگر فحاشی می کردیم، شب حادثه در خانه بودم که زنگ خانه را زد و وقتی بیرون آمدم دیدم با قمه حمله کرد که من نیز به آشپزخانه رفتم و چاقو آوردم و با یکدیگر درگیر شدیم و آنقدر عصبانی بودم که دیگر چیزی نفهمیدم .

سرهنگ بستو در خاتمه اشاره کرد تحقیقات بیشتر در این زمینه تحت نظارت بازپرس محترم کشیک قتل در حال انجام است و پرونده و متهمان تحویل اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج