سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از آخرین وضعیت جوی وترافیکی محور های مواصلاتی کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج -قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره نیمه سنگین است.

وی افزود: بارش باران در اکثر محور های استان های گیلان، گلستان، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و استان تهران، محور نقده -محمدیار در استان آذربایجان غربی، محور فیروزکوه-محدوده گدوک در استان مازندران، محور سرخه-سمنان و گرمسار-سمنان در استان سمنان و محور سمیرم-یاسوج در استان اصفهان گزارش شده است.

 سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: مه گرفتگی همراه با کاهش دید افقی درمحورهای گدوک و کیاسر-سمنان در استان مازندران، محورهای آزادشهر-شاهرود، توسکستان و خوش ییلاق در استان گلستان، محورهای مشکین شهر، پارس آباد و رضی-گرمی در استان اردبیل، محور سراب-اردبیل گردنه صائین در استان آذربایجان شرقی، محورهای قزوین-رشت و بوئین زهرا–قزوین در استان قزوین و محور همدان–اسد آباد در استان همدان گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی بیان کرد: تردد در محور اسالم-خلخال در استان اردبیل به علت کولاک و یخ زدگی فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی تصریح کرد: بارش برف در ارتفاعات محورهای کرج- چالوس و هراز،محور شاهین دژ-تکاب گردنه مائین بلاغ در استان آذربایجان غربی (محور شاهین دژ–تکاب گردنه مائین بلاغ، اکثر محور های استانهای زنجان و اردبیل و محور سمیرم-شهرضا در استان اصفهان جریان دارد.

سرپرست مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور یاسوج-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت بارش برف مسدود  و محور جایگزین یاسوج-سمیرم-پادنا شده است.

سرهنگ رحمانی افزود: محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و محور پونل-خلخال در استان های اردبیل و گیلان  به علت بارش شدید برف و عدم ایمنی کافی مسدود هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج