موج

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تشریح تمهیدات آتش نشانی برای راهپیمایی 22 بهمن از آماده باش 130 ایستگاه‌ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با اشاره به برگزاری راهپیمایی 22 بهمن گفت: مانند سنوات گذشته سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تمام تلاش و توان خود را در برگزاری هرچه بهتر و ایمن‌تر این مراسم به کار خواهد بست.

وی ادامه داد: در همین راستا علاوه براینکه تمام ایستگاه‌های سطح شهر تهران یعنی 130 ایستگاه‌ آتش نشانی در آماده‌باش کامل هستند، آتش نشانان تهرانی در تمام مسیرهای مشخص شده در 163 نقطه به همراه 57 دستگاه  انواع خودروهای سنگین و خودروهای منبع دار ، 75 دستگاه موتور سیکلت و همچنین 31 دستگاه  خودروی سبک در معیت 300 نفر آتش نشان عملیاتی در نقاط مشخص شده مستقر خواهند شد.

سخنگوی آتش‌نشانی گفت: همچنین تقریبا همه مدیران عملیاتی و روسای ایستگاه همراه با سایر نیروهای عملیاتی مشغول گشت زنی خواهند بود و وضعیت ایمنی محدوده‌های خود را تحت کنترل خواهند داشت.این استقرارها به دو صورت حلقه داخلی و حلقه بیرونی است که در حلقه داخلی نیروها و خودروها در فضای داخلی میدان آزادی و محل حضور همه  راهپیمایان حضور خواهند داشت و این نیروها از ساعت 18 امروز (21 بهمن) در آن نقاط مستقر خواهند شد. همچنین نیروهایی که در حلقه بیرونی هستند از ساعت 6 صبح فردا (22 بهمن) در محل‌های مشخص شده تا پایان مراسم، عادی شدن رفت‌و آمد و تخلیه معابر از هموطنان در محل استقرارشان حضور خواهند داشت.

ملکی در پایان صحبت‌هایش تصریح کرد: از همه هموطنان تقاضا می کنم که در صورت مشاهد مشکل یا حادثه ضمن حفظ خونسردی، از محل حادثه فاصله بگیرند و مراتب را سریعا به آتش نشانان مستقر در محل گزارش داده یا با سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهر تهران درمیان بگذارند.همچنین آتش نشان غیر شیفت و داوطلب نیز در حرکتی خودجوش شانه به شانه هموطنان در این مراسم حضور خواهند داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها