سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد که با حضور نماینده معاونت دانشجویی و نماینده پلیس، دانشجویان می‌توانند وسایل خود را از خوابگاه دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت ساختمان برق وزارت نیرو و ساختمان های اطراف گفت: مراجعه دانشجویان برای برداشتن وسایل با تایید نماینده معاونت دانشجویی دانشگاه و نماینده پلیس امکان پذیر است.

سرهنگ علی کارخانه صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ساعات ابتدایی اعلام حریق در منطقه ماموران پلیس راهور و انتظامی در محل حاضر شدند، گفت: در راستای روان سازی ترافیک اقداماتی از سوی ماموران پلیس راهور انجام شد و این در حالیست که ماموران پلیس در بحث انتظامی نیز تمهیدات متعددی اندیشیده‌اند.

ساکنین در مورد سرقت اموال‌شان و یا مفقودی اموالشان به کلانتری مراجعه نکردند

وی با بیان اینکه تا این لحظه مشکل خاصی در منطقه نیست و ساکنین در مورد سرقت اموال‌شان و یا مفقودی اموالشان به کلانتری مراجعه نکردند، گفت: با این حال ساکنین اطراف محل حادثه می‌توانند برای حل مشکلات خود به کلانتری 105 سنایی مراجعه و با سامانه 110 تماس بگیرند.

پایان مبارزه آتش نشانان با آتش حرارتی

وی در پاسخ به این سوال که دانشجویان چگونه می‌توانند وسایل خود را بردارند؟، گفت: نماینده معاونت دانشجویی در محل مستقر است و دانشجویان می‌توانند با تایید نماینده معاونت دانشجویی دانشگاه و نماینده پلیس وسایل خود را بردارند.

محدودیت‌های انتظامی و ترافیکی منطقه به قوت خود باقی است

کارخانه در پایان افزود: تا زمانی که پایان عملیات اطفاء، لکه گیری و تثبیت منطقه اعلام نشود محدودیت‌های انتظامی و ترافیکی منطقه به قوت خود باقی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج