وزیر بهداشت، در پیامی شهادت جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس؛ شهید حاج سید مصطفی علمدار را به خانواده معزز ایشان و همرزمانش تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر بهداشت طی پیامی شهادت جانباز 70 درصد دفاع مقدس را خانواده و همرزمان ایشان تسلیت گفت.

سید حسن هاشمی در این پیام با بیان اینکه شهید علمدار که از پیروان و عاشقان سرور و سالار شهیدان و علمدار رشید کربلا بود، در روزهای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به یاران شهیدش پیوست، یاد آور شده است: شهداء، دلاورانی هستند که در راه استقرار و تداوم نظام اسلامی، بزرگ‌ترین سرمایه خود را نثار کردند تا ایران عزیز همیشه تاریخ، زیر سایه پرچم حقیقت، سربلند و آباد بماند.

متن پیام تسلیت وزیر بهداشت به شرح زیر است:

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

در ایامی که مزین به نام حضرت فاطمه زهرا(س) است، جانباز هفتاد درصد دفاع مقدس «حاج سید مصطفی علمدار» پس از سال‎ها تحمل رنج ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس، در جوار رحمت الهی آرام گرفت.

شهید علمدار که از پیروان و عاشقان سرور و سالار شهیدان و علمدار رشید کربلا بود، در روزهای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به یاران شهیدش پیوست، آن دلاورانی که در راه استقرار و تداوم نظام اسلامی، بزرگ‌ترین سرمایه خود را نثار کردند تا ایران عزیز همیشه تاریخ، زیر سایه پرچم حقیقت، سربلند و آباد بماند.

با آرزوی تحقق آرمان بهترین‌های این مرزو بوم، فقدان آن شهید بزرگوار را به خانواده معزز علمدار و همرزمانش تعزیت عرض می‌کنم و از پروردگار قادر متعال برای همکار عزیز و گران‌قدرمان رحمت و غفران و برای بازماندگان شکیبایی خواهانم.

 سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

جانباز هفتاد درصد دفاع مقدس شهید سید مصطفی علمدار، مسوول امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بود که پس از سالها تحمل رنج ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس، در جوار رحمت الهی آرام گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج