رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جلسه امروز مقرر شد پرونده‌ باغات به کمیسیون ماده 7 برگردانده شود تا خود مسوولان شهرداری و کارشناسان ذیربط در این زمینه تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، محسن هاشمی در حاشیه چهلمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امروز شورای شهر جلسه آرام اما پر مصوبه ای را گذراند، افزود: در جلسه اخیر یک فوریت تعیین سیاست‌های کلان برنامه سوم شهرداری به تصویب رسید و در نهایت موضوع باغات در دستور کار قرار گرفت. شورا بحث جدی‌ای نیز در این زمینه داشت که مقرر شد شورای شهر فقط در پرونده‌هایی که مربوط به وظایف قانونی‌اش است، ورود کند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد پرونده‌ها به کمیسیون ماده 7 برگردانده شود تا خود مسئولان شهرداری و کارشناسان ذیربط در این زمینه تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، درباره وضعیت طرح ترافیک جدید بیان کرد: هنوز مصوبه شورای ترافیک در کارتابل من قرار نگرفته، البته ممکن است در کارتابل رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک قرار گرفته باشد. اما هنوز به صورت مکتوب مصوبه‌ای که به امضای اعضای شورای ترافیک باشد را ندیدم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج