سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محدودیت های ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا؛ در خصوص محدودیت های ترافیکی آخر هفته اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: تردد موتور سیکلت ها از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 روز شنبه از محورهای کرج -چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران -سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ رحمانی افزود: تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت به استثناء حاملان موادسوختی ویا فاسدشدنی از محور کرج -چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است، همچنین تردد تمامی تریلرها از این محور کماکان ممنوع است.

محدودیت های ترافیک

وی بیان کرد: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت:تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج