رئیس پلیس آگاهی کشور جزئیات فعالیت سامانه کشف اموال مسروقه را تشریح کرد و گفت: این سامانه درحال حاضر در شهر تهران اجرایی شده و تا آخر هفته در 7 استان دیگر و تا پایان بهمن در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد رضا مقیمی در حاشیه همایش روسای مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سامانه‌ای را به منظور پیگیری و شناسایی اموال مسروقه طراحی و بارگذاری شده است، اظهار کرد: در این سامانه  بخشی از اطلاعات مربوط به اموال مسروقه، بارگذاری و مالباخته با مراجعه به پلیس و ارائه مشخصات بیشتر، اموال مسروقه خود را دریافت می‌کند.

وی افزود: امسال سالی بود که مبارزه با سرقت جزو اولویت‌های پلیس آگاهی قرار داشته و یکی از اهداف اساسی ما ارتقای احساس امنیت برای مال باختگانی بود که امکان دسترسی به اموال مسروقه کشف شده برایشان وجود نداشت.

سردار محمد رضا مقیمی

مقیمی با بیان اینکه پس از کشف اموال مسروقه این اموال به سختی دراختیار مالباختگان قرار می گرفت گفت: پیش از این اموال به سختی به دست صاحبانشان می‌رسید و بسیاری از این اموال در پلیس آگاهی باقی می‌ماند .

وی با بیان اینکه این طرح درحال حاضر در شهر تهران اجرایی شده است، گفت:  تا آخر هفته این سامانه در 7 استان دیگر و تا پایان بهمن ماه در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

به گفته مقیمی، تمامی استان‌ها باید تا پایان امسال این سامانه رابه بهره‌برداری رسانده واطلاعات مربوط به اموال مسروقه را در این سامانه بارگذاری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج