فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: امروز اگر مردان دیپلماسی ما در مجامع بین المللی با قدرت در مقابل شش کشور پر مدعای دنیا سینه ستبر کرده اند، از بابت امنیتی است که داریم هر چند که دور تا دور کشور ما را فتنه دشمنان و بد خواهان در بر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی در همایش اخوت مسئولان و فرماندهان سپاه محمد رسول الله و پلیس تهران بزرگ که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد؛ با تبریک هفته بسیج و پیروزی جبهه مقاومت بر دولت خود خوانده و ددمنش و سفاک داعش، گفت: بسیج نعمت بزرگی است که مولود انقلاب اسلامی و یادگار گرانقدر امام راحل است. بسیج، نیروی مقدس و مخلصی است تا بدانجا که امام راحل ما دعایش این بود که خدایا مرا با بسیجیانم محشور کن و رهبر عزیزمان در مناسبت های مختلف از این نهاد عظیم و عزیز همواره به بزرگی یاد می‌کنند.

بسیج در عرصه های مختلف امتحان خود را به خوبی پس داده است

رئیس پلیس پایتخت افزود: غالب مسئولان نظام بر این باورند که اگر قرار باشد عملی سریع، دقیق و به موقع انجام شود باید آن اقدام، اقدامی بسیجی باشد چرا که بسیج و عمل بسیجی در عرصه های مختلف امتحان خود را به خوبی پس داده است و این خود نشان دهنده کارآمدی روحیه اخلاص، ایثارگری و بی ادعایی بسیج است. زمانی که دشمن با تمام عده و عٌده خود به کشور عزیز ما حمله ور شد امام عظیم الشانمان طرحی نو در انداخت و با تشکیل و استفاده از ظرفیت عظیم بسیج 20 میلیونی خط بطلانی بر توطئه دشمنان کشیدند و نشان دادند که با اتکال به خداوند متعال و قدرت مردمی بسیج حق همواره بر باطل پیروز خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در ابتدا نهال نو پایی بود که امروز به درختی تناور تبدیل شده است، گفت: باید خدا را شاکر باشیم که به ما توفیق داد تا در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم و سرباز این نظام باشیم و باید خدا را صمیمانه برای این افتخار و فرصت که برای خدمت به ما ارزانی شده است شاکر و پیشانی شکر بر خاک گذاریم.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه باید این فرصت را غنیمت بشمریم و با خدمت دقیق و صادقانه، شکر گذاری خود را در عمل ثابت کنیم، افزود: امروز دشمنان ما همان دشمنان قسم خورده ای هستند که علیه ما جنگی هشت ساله را ترتیب دادند و بعد از آن هم همواره علیه ما توطئه کردند، و امروز هم برای ضربه زدن به این انقلاب و آرمان های بلند آن از هیچ اقدامی دریغ نخواهند ورزید.

اتحاد و همدلی می‌تواند خنثی کننده تلاش و دشمنی بدخواهان ما باشد

وی با تاکید بر اینکه امروز اتحاد و همدلی می‌تواند خنثی کننده تلاش و دشمنی بدخواهان ما باشد، بیان داشت: وحدت و همدلی می تواند موجب رشد، تعالی ، پیشرفت و ترقی ما شود و این از ضروریات است  و این وحدت و همدلی برای ناجا و سپاه که نیازهای راهبردی حاکمیت یعنی امنیت و آرامش جامعه را تامین می کنند لازم و ضروری است.

امنیت و آرامش، اساسی ترین و بنیادی ترین نیاز جامعه است

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امنیت و آرامش، اساسی ترین و بنیادی ترین نیاز جامعه است، اظهارکرد: امروز اگر مردان دیپلماسی ما در مجامع بین المللی با قدرت در مقابل شش کشور پر مدعای دنیا سینه ستبر کرده اند، از بابت امنیتی است که داریم هر چند که دور تا دور کشور ما را فتنه دشمنان و بد خواهان در بر گرفته است.باید مسیر وحدت و همدلی را طی کنیم وگرنه خواسته و ناخواسته به انقلاب و آرمان های امام راحل خیانت خواهیم کرد چرا که تفرقه و جدایی نتیجه ای جز شکست و نابودی نخواهد داشت .

حسین رحیمی

رحیمی خطاب به فرموده سپاه محمد رسول الله (ص) با بیان اینکه ما دوشادوش شما سپاهیان و بسیجیان عزیز هستیم و با اخوت، همدلی و برادری برای برقراری نظم و امنیت خواهیم بود، گفت: امروز نیروی انتظامی به آن بلوغ و توانمندی رسیده است که به راحتی می تواند مسایل پیچیده  امنیتی را در کمترین زمان ممکن حل کند،  امروز پلیس رکن رکین برقراری نظم و امنیت و آرامش در داخل کشور است و  لازم است که با نگاه هم افزایی از ظرفیت های موجود به نحوه احس و اکمل استفاده کنیم.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی تحت زعامت و فرماندهی، فرمانده معظم کل قوا خود را وابسته و متعلق به هیچ حزب و گروهی نمی‌داند و خود را صرفا در حزب ولایت و سرباز ولایت می داند و بر این موضوع افتخار می کند.

در ادامه این جلسه سردار یزدی هم با قدردانی از حسن همکاری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سردار رحیمی ، گفت: ما فرقی بین سپاه و ناجا نمی دانیم و ما همه خود را پاسدار اسلام و سرباز  ولایت می دانیم. ما امروز در تحت لوای فرمانده ای خدمت می کنیم که همه وجودش خدایی است و برای خدا خدمت می کنیم چرا که برای مردم خدمت کردن لذت بخش است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج