رئیس پلیس پایتخت گفت: اگر پلیس در کنار شهرداری نباشد، مدیریت شهری دچار مشکل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و تعدادی از اعضای شورای شهر در ستاد مرکزی پلیس راهور تهران حاضر شدند و از بخش مختلف این پلیس بازدید کردند.

پس از این بازدید جلسه‌ای با حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سردار مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

بخش زیادی از معضلات ترافیکی شهر تهران قابل حل است

در این جلسه سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت تأکید کرد: پلیس بنا دارد در کنار شورای شهر و شهرداری فضایی را ایجاد کند که خدماتی شایسته به شهروندان ارائه شود؛ بخش زیادی از معضلات ترافیکی شهر تهران قابل حل است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: برای حل این مشکلات باید برنامه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت مد نظر قرار گیرد. اگر پلیس در کنار شهرداری نباشد، مدیریت شهری دچار مشکل می‌شود. البته نگاه ما مبتنی بر هم‌افزایی است که نتیجه آن افزایش رفاه مردم است.

پلیس برای حل مسئله ترافیک برنامه دارد

وی که خود پیش از این رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بوده ضمن اشاره به محدودیت‌های پلیس بیان کرد: به‌عنوان کسی که قبلاً در پلیس راهنمایی و رانندگی بوده می‌گویم که پلیس برای حل مسئله ترافیک برنامه دارد و رویکرد ما در این زمینه هم‌افزایی و همدلی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج