مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت:برداشت غیرقانونی از حساب رخ نداده، بلکه حساب سازمان بازنشستگی با حساب یکی از شهرداری‌های مناطق به اشتباه گرفته شده بود.

به گزارش خبرگزاری موج، منتظرالمهدی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه مطبوعات در پاسخ به سوالی در خصوص تذکر عضو شورای شهر چهارم مبنی بر برداشت غیرقانونی از حساب‌های سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، اظهار کرد: اتفاقی در این زمینه رخ نداده بود و متاسفانه برخی از اعضا می‌خواستند آخرین ضربات را به مدیریت شهری وارد کنند و بر همین اساس موضوعات را شبهه انگیز بیان می‌کردند.

وی با بیان اینکه اگر این عضو شورای شهر حداقل موضوع را با من به عنوان مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران چک می‌کرد به او توضیح می‌دادم که موضوع اینگونه نیست و این اظهارات بی اخلاقی است، گفت: برداشت غیرقانونی از حساب رخ نداده، بلکه حساب سازمان بازنشستگی با حساب یکی از شهرداری‌های مناطق به اشتباه گرفته شده بود و با حکم دادگاه سعی در مسدود کردن این حساب داشتند که ما برای حفاظت از اموال بازنشستگان این پول را از حسابی خارج و به یک حساب دیگر واریز کردیم تا با آن پول بتوانیم حقوق و سبد کالای کارکنان را بپردازیم.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در خصوص سرمایه گذاری‌های اقتصادی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: عواید این پروژه‌ها، سرمایه‌ای برای پوشش بازنشستگان و کارکنان شهرداری می‌شود.

وی با بیان اینکه 2.5 سال دیگر زمان سررسید پروژه‌های شهرداری است، افزود: اگر این پروژه‌ها به سرانجام برسد 1500 میلیارد تومان به سرمایه سازمان بازنشستگی اضافه می‌شود و می‌توانیم خدمات بهتر و بیشتری به بازنشستگان ارائه کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج