رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از پدیده گرد و غبار در 4 استان خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج در ارتباط با وضعیت جوی راه‌های کشور به وجود پدیده گرد و خاک اشاره کرد و گفت: در حال حاضر پدیده گرد و خاک همراه با کاهش دید در محورهای سوسنگرد – چذابه، خرمشهر – شلمچه، اهواز و آبادان در استان خوزستان و محورهای ایلام – مهران و اسلام آباد در استان ایلام، دیده می‌شود.

وی ادامه داد: پدیده گرد و خاک در محورهای قصر شیرین – سرپل ذهاب، گیلان غرب و ریخک استان کرمانشاه و همچنین محورهای زنجان – تبریز، زنجان – میانه، زنجان – بیجار و خدابنده – زنجان نیز مشاهده می‌شود.

رحمانی همچنین اشاره کرد: پدیده گرد و خاک در استان های زنجان و کرمان نسبت به استان های خوزستان و ایلام با شدت کمتری است و این پدیده در استان های خوزستان و ایلام شدت بیشتری دارد.

وی ادامه داد: پدیده گرد و خاک در استان های خوزستان و ایلام موجب کاهش دید افقی برای راننده ها می شود و لازم است زائرین اربعین با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ارتباط با آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر در آزاد راه قزوین - کرج، از پل استاندارد تا پل فردیس و در ادامه در آزاد راه کرج – تهران از پل فردیس تا گرمدره، ترافیک نیمه سنگینی را شاهد هستیم.

 رحمانی در پایان افزود: سایر راه‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج