مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری مترو گفت: هدف ما مسافرمحوری است و در این راستا باید سرعت در جابجایی، امنیت و سلامت مسافران و ... را در دستور کار قرار دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  نوبخت عصر امروز در مراسم معارفه‌اش به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری مترو با بیان اینکه مسوولیت سنگینی بر عهده من گذاشته شده است، گفت: امیدواریم با افزایش کارآیی بتوانیم به مطالبات مردمی در این حوزه پاسخ مناسب دهیم.

وی با بیان اینکه تعدیل نیرو نداریم؛ اما ممکن است جابجایی‌هایی در راستای افزایش کارآیی در برخی مقاطع انجام شود، تصریح کرد: هدف ما مسافرمحوری است و در این راستا باید سرعت در جابجایی، امنیت و سلامت مسافران و... را در دستور کار قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو با بیان اینکه امیدواریم در راستای حل مشکلات قدم برداریم، گفت: امید است با حل مشکلات خط هفت خدمت رسانی در این خط متوقف نشود و بهره برداری ادامه داشته باشد.

وی گفت: پروژه‌ها در مترو اولویت بندی شده و افزایش کارآیی و همکاری بیشتر با واگن سازی که منجر به افزایش ظرفیت مترو می‌شود را در دستور کار قرار خواهیم داد.

در این مراسم هابیل درویش که چندی پیش نامه استعفایش در فضای مجازی منتشر شد نیز حضور داشت و علی امام که گفته می‌شود مدیرعامل جدید مترو و جایگزین درویش می‌شود نیز در این جلسه حضور داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج