دبیر اجرایی نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷ از آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۴ مهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، علیرضا علی‌آبادی دبیر اجرایی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس 2017) گفت: این نمایشگاه به مدت 4 روز در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

وی در مورد اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت : به روز رسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری های روز از جمله اهداف این نمایشگاه است .همچنین گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال و کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌ها، ساماندهی فعالان حوزه پلیسی و مدیریت و هدایت ظرفیت‌های این بخش و همچنین بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها با هدف حذف واسطه‌ها از دیگر مواردی است که این نمایشگاه آن را دنبال می کند.

علی آبادی در ادامه افزود:350 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند ، اما محصولات 25 کشور در این نمایشگاه عرضه می شود

وی در ادامه تاکید کرد که 37 اثر توسط نخبگان داخلی نیز در 27 غرفه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

دبیر اجرایی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با تاکید بر اینکه عمده ترین تجهیزات این نمایشگاه مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات است از تسهیلات،حمل و نقل ، یونیفرم ولباس، ترافیک ، امداد و تجهیزات اشعه ایکس در این نمایشگاه خبر داد

علی آبادی با اشاره به اینکه حمایت از تولید کنندگان امسال در این مایشگاه انجام می شود افزود : به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی امسال با نگاه خاص و حمایتی از تولیدکنندگان داخلی حمایت می شود.

مدیر عامل ناجی پاس خبر داد که در این چهار روز سه نشست آموزشی و 10 نشست تخصصی توسط اساتید و متخصصان برگزار می شود و یک تیم خاص نیز برای نظر سنجی از بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ارتقاء کیفی نمایشگاه در دوره‌های بعد و آگاهی از نظر بازدیدکنندگان و نقطه نظرات آنها از جمله مواردی است که توسط این تیم ارزیابی می‌شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه ایپاس 2017 در خصوص تعداد اختراع ارائه شده به این نمایشگاه گفت: حدود 79 اختراع در این نمایشگاه ثبت شده است که از دانشگاههای سراسر کشور جمع اوری شده است که این اختراعات در سه دوره داوری شده است و از میان آنها 37 اثر انتخاب شده که در 27 غرفه به نمایش گذاشته می شود.

علی آبادی در مورد فروش محصولات داخلی نیز اضافه کرد :امسال تصمیم گرفته شده است که ما تحت عنوان ایپاس بتوانیم تولیدات داخلی خودمان را ارائه دهیم و از طریق پلیس اینترپل بتوانیم این محصولات را در نمایشگاههای بین المللی عرضه کنیم.

مدیرعامل ناجی‌پاس با اعلام این مطلب که حضور تولیدکننده خارجی در نمایشگاه صرفاً برای خرید نیست، گفت: بیش از 28 کشور از جمله کانادا،کره جنوبی،چین،ژاپن و ترکیه در این نمایشگاه شرکت کرده اند و باید این را گفت که ما از لحاظ تجهیزات ، پلیس دنیا عقب نیستیم، آن چیزی که در نمایشگاه ارائه می‌شود بیشتر تبادل و جرقه فکری برای تولیدکنندگان داخلی است اما اگر نیازی به آن باشد حتما خریداری می شود.هر چند تقریبا بیش از 450 قلم کالا نیاز داریم که بخش زیادی از آن صد در صد در ایران ساخته می شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه ایپاس 2017 با اشاره به اینکه بیش از 25 درصد از تجهیزاتی که در مایشگاه ارائه می شود صد در صد ایرانی است افزود: باید گفت نمایشگاه امسال در اصل ساماندهی نیازهاست.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج