مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر هیچ کمبودی از حیث حمایت و نگهداری از زنان آسیب دیده نداریم

به گزارش خبرگزاری موج، رضا قدیمی با بیان اینکه شهرداری تهران به مسوولیت های خود در خصوص ایجاد زیرساخت های لازم برای حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی عمل کرده است، گفت: نگاه ما در بحث مددجویان هیچ گاه محدود به آقایان نبوده و در تامین زیرساخت تلاش کردیم تا ظرفیت های لازم برای نگهداری از بانوان آسیب دیده را در اولویت قرار دهیم.

وی افزود: در همین راستا شهرداری تهران با راه اندازی یک مرکز بهاران، مددسرا، سامانسرا و کمپ ترک اعتیاد امکان حضور زنان آسیب دیده را در مراکز امن فراهم آورد.

احداث ۶ مرکز ویژه زنان آسیب دیده توسط شهرداری پایتخت

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به ظرفیت مراکز موجود عنوان کرد: به طور کلی ایجاد ۴مرکز شهرداری با ظرفیت ۴۲۰ نفر به همراه ۲ مرکز مادر و کودک که در اختیار بهزیستی و سازمان های مردم نهاد قرار دارد، از مهم ترین اقدامات شهرداری در راستای توجه به بحث زنان آسیب دیده در پایتخت است.

قدیمی با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ کمبودی از حیث حمایت و نگهداری از زنان آسیب دیده نداریم، بیان کرد: شهرداری تهران این امکان را دارد تا در صورت مواجهه با هر نوع کمبود در این زمینه، بلافاصله زیرساخت مورد نیاز را تامین کند تا مشکلی برای مددجویان ایجاد نشود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج