از آنجا که هنوز بخشی از بودجه پیش بینی شده که قرار بود در اختیار شهرداری قرار بگیرد به این حوزه تعلق نگرفته است امسال سال سختی در پیش روی شهرداری است و باید تلاش کنیم با مشکلات مالی روبرو نشویم .

به گزارش خبرنگا خبرگزاری موج، محمد علی نجفی که در پنجمین جلسه شورای شهر تهران حضور داشت با اعلام این خبر گفت :در همان روزی که اعضای شورای شهر به من اعتماد کردند و رای خود را به من دادند در درگاه خدا قسم یاد کردم که در طول مسولیتم تمام توانم را وقف نظام و مردم کنم.

شهردار تهران در اضافه کرد : در این چند روز شروع مسولیتم تلاش کردم با برنامه های قدیم و جدید شهرداری آشنا شوم و با مدیران و کارشناسان شهرداری تا جایی که ممکن بود جلساتی داشتم

نجفی با اشاره به نزدیکی ماه مهر تاکید کرد :‌با شروع مهر حجم بار ترافیکی در شهر زیاد می شود و باید تصمیمیاتی در این خصوص اتخاذ شود و به همین منظور و کاهش مشکلات شروع اول مهر قرار است فردا با وزیر آموزش و پرورش دیدار داشته باشیم .

وی در ادامه به شرایط مالی سخت شهرداری اشاره کرده و گفت : از انجا که هنوز بخشی از بودجه پیش بینی شده که قرار بود در اختیار شهرداری قرار بگیرد به این حوزه تعلق نگرفته است امسال سال سختی در پیش روی شهرداری است و باید تلاش کنیم با مشکلات مالی روبرو نشویم .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج