معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 از برگزاری جشنواره ورزشی بهارانه خبر داد و گفت: از 20 فروردین تا 30 فروردین این جشنواره ورزشی برای عموم شهروندان برگزار می شود و غرفه های ورزشی منطقه 6 در پارک پلیس مستقر شده و پذیرای عموم شهروندان بوده و توانسته با زنده کردن بازی های بومی محلی نشاط خاصی را درمیان شهروندان ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی منطقه 6، مهرشاد الله ویردی با بیان اینکه این جشنواره  با شعار تفریح، ورزش، تندرستی، همه جا، برای همه  برگزار می شود ادامه داد: هر روز از ساعت 15 تا 22 در غرفه ورزشی منطقه 6 تمام بازی های بومی محلی، بازی های توپی و ورزش های مهیج برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 با دعوت از شهروندان برای شرکت در این جشنواره گفت: افزایش نشاط و شادابی شهروندان هدفی است که به دنبال آن هستیم و اعتقاد داریم اگر نشاط و شادابی به جامعه منتقل شود پویایی شهروندان در زندگی شهری بیشتر شده و به افزایش کارایی شهر و شهروندان منجر می شود.

الله ویردی با اشاره به استقبال شهروندان از سلسله برنامه هایی که در طول عید در پارک ها و بوستان های قلب پایتخت برگزار شد گفت: شهروندان همواره با اشتیاق از برنامه های تدارک دیده شده استقبال می کنند و این انگیزه ما را در خدمت رسانی به شهروندان دوچندان می کند.

معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه 6 با اشاره به افزایش سرانه ورزشی قلب پایتخت طی چند سال گذشته گفت: ساخت مجموعه های تفریحی و ورزشی در مرکز شهر توانسته رضایت شهروندان را جلب کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج