مرکز مدیریت راه‌های کشور از اعمال محدودیت عبور و مرور در روزهای 11 تا 14 فروردین ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه در محور «کرج - چالوس» از ساعت 12:00 تاریخ‌های ،11 ، 12 ، 13 و 14 فروردین الی ساعت 03:00 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 همان روز الی 03:00 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

علاوه بر این به طور کلی عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

در همه محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ 13 فروردین در همه محورهای برون‌شهری کشور ممنوع است.

تردد کامیون‌های حامل کود شیمیایی نیز در ایام تعطیلات نوروز به جز تاریخ‌های 12 و 13 فروردین با رعایت مقررات و ضوابط در جاده‌های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج