رئیس سازمان اوقاف عنوان کرد

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف وامورخیریه کشورگفت: برای احیای موقوفات درسطح کشور نیازمند 20هزار میلیارد تومان بودجه هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی با بیان اینکه برای احیاء موقوفات کشور نیازمند تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها و جذب مشارکت مردمی هستیم اظهارکرد: برای احیای موقوفات وعمران و آبادی بقاع متبرکه امامزادگان باید با نهایت جدیت تلاش کرد و از امکانات و ظرفیت های دولتی و غیر دولتی بهره برداری کرد.

وی مطالبه حقوق موقوفات را از سایر دستگاه‌ها مورد تاکید قرار داد و افزود: تعامل، تفاهم و همکاری با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها و جذب مشارکت و سرمایه گذاری یکی از اولویت های این سازمان است.

رئیس سازمان اوقفاف و امورخیریه گفت: سازمان اوقاف با بیش از80 دستگاه، سازمان و نهاد ارتباط کاری و تعامل و همکاری دارد، اما این کافی نیست و باید این همکاری ها تقویت شده و گسترش یابد.

رئیس سازمان اوقاف در ادامه با بیان اینکه بازرسی و نظارت برعملکردها باید موجب پیشرفت سازمان اوقاف و ادارات تابعه درتحقق اهداف و برنامه ها باشد، تصریح کرد: فرآیند بازرسی ها از عملکرد ستادی و استانی زمانی مفید و مطلوب است که ما در اهداف و عملکرد و دستیابی به چشم انداز برنامه ها پیشرفت محسوس را مشاهده کنیم.

نماینده ولی فقیه درسازمان اوقاف با قدردانی از اقدامات مدیریت عملکرد سازمان اوقاف در نظارت و ارزیابی عملکرد ادارات اوقاف تصریح کرد: هم اکنون این سازمان ارتباط خوب و موثری با سازمان بازرسی کل کشور دارد و این ارتباط و همکاری ثمرات خوبی برای اوقاف و اعتماد سازی هر چه بیشتر به دنبال داشته است.

محمدی یکی از اصول بازرسی و ارزیابی عملکرد را دیدن همزمان نقاط قوت و ضعف عملکرد دانست و تاکید کرد: روز آمدی و نظارت مستمر برعملکرد ادارات کل اوقاف و مجموعه های وابسته به سازمان اوقاف یکی از وظایف اصلی معاونت ها و ادارات کل ستادی است که در بازرسی ها باید مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد.

رئیس سازمان اوقاف بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان اوقاف توسط بازرسان ادارات استانی را اقدامی بی نظیر در سطح دستگاهها و سازمانهای کشور دانست و افزود: اجرای این برنامه و بازرسی از عملکرد سازمان اوقاف و معاونت ها توسط ادارات کل استانی برکات و ثمرات ارزشمندی برای این سازمان و همکاران در پی داشته است.

رئیس سازمان اوقاف راه اندازی سامانه جامع مدیریت اطلاعات و عملکرد موقوفات و بقاع متبرکه را یکی از افتخارات این سازمان دانست و افزود: ملاک ارزیابی وبازرسی عملکرد سازمان اوقاف و معاونت ها و ادارات کل ستادی ثبت اطلاعات و اقدامات انجام شده درسامانه جامع است و غیراز آن پذیرفته نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها