معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران:

معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجموعه شورا و شهرداری از محل ماده 16 و 17 کمک هایی برای زندانیان نیازمند بدهکاری مالی تعیین کنند تا در آستانه ایام عید این اقدام سبب خیر شود. جدیدی در ادامه افزود: این روزها شهر در حال و هوای عید به سر م‌ برد و همانطور که می‌دانید چهارشنبه آخر سال هم نزدیک است.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس جدیدی در سیصد و سی و دومین جلسه شورا گفت: یکطرفه شدن برخی معابر در خیابان 17 شهریور سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان شده و نیز موجب عبور خودروها از گذر های فرعی برای دسترسی به معابر اصلی شده که این امر گلایه شهروندان را در پی داشته است.

جدیدی در ادامه افزود: این روزها شهر در حال و هوای عید به سر م‌ برد و همانطور که می‌دانید چهارشنبه آخر سال هم نزدیک است. با توجه به حوادثی که در این روز رخ می‌دهد نیازمند آموزش‌های ایمنی و پیشگیرانه هستیم پیشنهاد می‌کنم این آموزش‌ها از چند روز قبل و یا دو هفته قبل از چهارشنبه آخر سال صورت گیرد تا بازخورد بهتری داشته باشد.

جدیدی در پایان خواستار شد: مجموعه شورا و شهرداری از محل ماده 16 و 17 کمک هایی برای زندانیان نیازمند بدهکاری مالی تعیین کنند تا در آستانه ایام عید این اقدام سبب خیر شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها