سخنگوی سازمان آتش نشانی از تصادف مرگبار در اتوبان باکری خبر داد و گفت: متاسفانه در حادثه برخورد دو خودروی پژو و پراید 2 نفر جان خود را از دست دادند.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج ، درباره جزئیات این حادثه  این حادثه گفت: ماموران آتش نشانی ساعت ۱۴:۵۴ در جریان برخورد دودستگاه خودرو در شمال به جنوب بزرگراه شهید باکری نرسیده به بزرگراه همت  شدند که بلافاصله نیروهای سه ایستگاه سازمان آتش نشانی از دو مسیر مختلف به محل اعزام و اقدام به امدادرسانی کردند.

به گفته وی،  یک دستگاه خودروی پراید با سه سرنشین با یک خودروی ۴۰۵ با دو سرنشین برخورد وپس از منحرف شدن با گاردریل های مسیر برخورد کرده بود.

ملکی در ادامه با بیان اینکه  زمانی که آتش نشان ها در محل حاضر شدند هر دو خودرو کاملا متلاشی شده و به جز راننده خودروی پژوه مابقی سرنشینان درداخل خودروها محبوس شده بودند، گفت:  آتش نشان ها قطعات خودروها را برش داده و موفق به خارج کردن ۴ سرنشین گرفتار شده دوخودرو شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه راننده خودروی پراید و همچنین راننده خودروی پژو در این حادثه جان خودرا از دست دادند، گفت: نیروهای سازمان آتش نشانی پس از تحویل مصدومان این حادثه به عوامل اورژانس اکنون درحال ایمن سازی محیط هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج