موج

مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد گفت: دانش آموزان سرمایه های بزرگ کشور ما هستند و نباید در مدارس خشت و گلی تحصیل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، جواد ذاکر  مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد در جمع خبرنگاران در مورد برنامه های خود در اداره کل نوسازی مدارس استان یزد اظهار داشت: دانش آموزان سرمایه های بزرگ کشور ما هستند و باید در جهت رفع مشکلات آنها اقدام کنیم بنابراین تلاش ما این است که بتوانم با کمک خیران که استان یزد به لحاظ فعالیت آنها از استان‌های سرآمد است، بتوانیم مدارس را زودتر به سطحی برسانیم که در کشور قابل قبول باشد.

ذاکر ادامه داد: مدارس نیمه تمام در سطح استان تقریبا تکمیل شده اند و تا آخر امسال مدارس هم مدارس خیرساز و هم مدارسی که با بودجه دولت ساخته شده، تکمیل می شود.

وی تصریح کرد: گام بعدی ما تخریب و بازسازی مدارس فرسوده است و این اقدام از امسال آغاز می شد و امیدواریم حداقل تا سه سال آینده بتوانیم تا 50 درصد مدارس فرسوده را تخریب و بازسازی کنیم.

ذاکر در مورد مدارس خشت و گلی استان یزد نیز یادآور شد: با پیگیری های که انجام شده برنامه این است که تا پایان امسال مدرسه خشت و گلی در استان نداشته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه 11 سال به عنوان معاون در ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهرسازی مشغول فعالیت بوده ام، اظهار داشت: در اغلب این سال‌ها توانستیم کاهش تلفات جاده ای را در استان یزد به دنبال ایمن سازی جاده ها شاهد باشیم.

وی بیان کرد: این موفقیت با تلاش همه دستگاه‌ها به دست آمد و توانستیم به یکی از استانهای برتر در حوزه کاهش تلفات جاده ای تبدیل شویم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها