در دانشگاه تربیت مدرس تصویب شد؛

برنامه درسی بازنگری شده دوره کارشناسی ارشد «مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی» دانشگاه تربیت مدرس به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، پاسدار شهری مدیر گروه تبدیل انرژی دانشگاه تربیت مدرس در نشست اخیر شورای دانشگاه، گذشت بیش از پنج سال از تاریخ تصویب برنامه درسی رشته، لزوم ارتقای کیفی برنامه درسی و انطباق آن با نیازهای جامعه، به‌کارگیری منابع جدید درسی و موضوعات جدید علمی و تغییرات ساختاری در برنامه درسی رشته به منظور کارایی بیشتر آن را از دلایل توجیهی بازنگری برنامه درسی دوره کارشناسی ارشد «مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی» عنوان کرد.

وی با اشاره به سابقه بازنگری برنامه درسی این رشته، تصریح کرد: برنامه درسی مصوب رشته، در تاریخ ۹۲/۴/۹ در شورای عالی برنامه‌ریزی به تصویب رسیده بود که گروه با توجه به گذشت پنج سال از تصویب برنامه درسی قبلی، مجدداً اقدام به بازنگری در برنامه درسی خود کرده است.

دکتر شهری افزود: برنامه درسی بازنگری شده دوره شامل 12 واحد درس الزامی، 12 واحد درس اختیاری، 2 واحد سمینار و 6 واحد پایان‌نامه است.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در ادامه پس از بررسی موضوع از سوی اعضای شورای دانشگاه، برنامه درسی بازنگری شده دوره کارشناسی ارشد «مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی» با اکثریت آرا به تصویب رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها