سایت هم آوا سایت مرجع دانشگاه جامع علمی کاربردی است و شیوه کار با آن لازمه دانشجویانی است که در این دانشگاه تحصیل می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سایت هم آوا سایت مرجع دانشگاه جامع علمی کاربری است و این امکان را فراهم می کند که دانشجو با دریافت کلمه عبور از  سایت هم آوا (سامانه سجاد سابق) تمام اطلاعات تحصیلی خود را دریافت کنند و همچنین عملیات هایی همچون: ثبت نام، انتخاب واحد، حذف و اضافه، دریافت کارنامه، اعتراض و کلیه فرآیندهای مرتبط را نیز به راحتی انجام دهند.

همچنین در سایت هم آوا (سامانه سجاد سابق) این امکان برای افرادی که متقاضی تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستند وجود دارد که با ورود به سامانه هم آوا، اطلاعات خود را وارد کرده و تقاضای تدریس در این دانشگاه را نیز داشته باشند.

سامانه هم آوا

آشنایی بیشتر با سامانه جامع دانشگاه علمی کاربری (هم آوا)

سامانه سجاد به سامانه هم آوا تغییر پیدا کرده است

سامانه هم آوا یکی از کاربردی ترین سایت های دانشگاهی در ایران است. سایت هم آوا بهینه شده و جایگزین سامانه سجاد (سیستم جامع آموزش جدید دانشگاه علمی کاربردی) است، سامانه هم آوا با هدف بهینه سازی و حل مشکلات گذشته راه اندازی شده است.

نحوه ورود به سامانه هم آوا

دانشجویان برای ورود به سامانه جدید هم آوا که جایگزین سامانه سجاد شده، می بایست مراحل ذیل را انجام دهند:

1- وارد کردن کد کاربری ( کد ملی وارد شود )

2- وارد کردن کلمه عبور (شماره شناسنامه) (برای آن دسته از دانشجویانی که شماره شناسنامه ندارند همان کد ملی را وارد می کنند)

3- اگر احیانا برای ورود به سامانه مشکلی داشتید می توانید بر روی گزینه نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  کلیک نمائید.

برای ورود به سامانه روی گزینه زیر کلیک نمایید:

ورود به سامانه هم آوا

سامانه هم آوا

سوالات مرتبط با سامانه هم آوا

چگونه می‌توانم وارد حساب کاربری خودم شوم؟

پس از مراجعه به آدرس سایت هم آوا در قسمت نام کاربری کد ملی و در قسمت رمز عبور کد ملی و یا شماره شناسنامه خود را وارد کنید سپس و پاسخ سوال امنیتی را در قسمت مربوطه درج نمایید.

کد ملی و شماره شناسنامه من یکسان است؟

در هر دو قسمت کد ملی را وارد کنید.

رمز عبور خود را تغییر داده‌ام و آن را فراموش کرده‌ام و امکان ورود به حساب کاربری خود را ندارم؟

به واحد آموزش دانشگاه مراجعه کنید.

طریقه‌ی دریافت گواهی اشتغال به تحصیل چگونه است؟

به سایت دانشگاه مراجعه نموده و از قسمت فرم‌های آموزشی تقاضای گواهی را دریافت کرده و آن را کامل کنید، سپس بصورت حضوری آن را تحویل داده و یا به آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) دانشگاه آن را ارسال نمایید تا در نوبت صدور قرار گیرد.

درباره دانشگاه جامع علمی کاربردی

یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه جامع علمی کاربردی است. این دانشگاه با هدف ارتقا سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد هر گونه تجربه اجرایی می باشند تشکیل شده است.

این دانشگاه با بکارگیری و سازمان دهی امکانات، منابع مادی و انسانی دستگاه های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و نیز کارشناسی اقدام می کند.

دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می شود.

سامانه هم آوا

اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی

هدف این دانشگاه فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی را برای آموزش نیروهای انسانی متخصص و مورد نیاز بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور بعمل آورد. این در حالی است که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می شود دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

مسوولیت برنامه ریزی، سازماندهی، پشتیبانی های کارشناسی، عملیاتی، اطلاعات و سیاستگذاری های کلان و نیز نظارت و ارزشیابی مراکز و موسسات علمی کاربردی نیز از دیگر اهداف این دانشگاه است.

از دیگر اهداف تاسیس این مراکز و موسسات آموزش عالی علمی کاربردی که زیر نظر دانشگاه می باشد، رکن اجرایی آموزش های علمی-کاربردی آن است که به قصد ارتقای دانش کار و ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد می باشد.

سایر اهداف آموزشهای علمی کاربردی

ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه جانبه(صنعتی، نظامی و دانشگاهی) در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی کاربردی کشور.

ارتقای شاخصهای کمی و کیفی آموزش های کاربردی در جامعه.

فراهم سازی زیر بنای مناسب به منظور بکارگیری توان دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی.

زمینه سازی زیربنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج