رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی از انهدام باند سه‌نفره سارقان و کشف اموال مسروقه به ارزش هشت میلیارد ریال در ارومیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج سرهنگ «سامان غنی‌زاده» با اعلام این خبر گفت: در گزارش وقوع یک فقره سرقت از منزل در شهرستان ارومیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ با توجه به اهمیت موضوع، دستورات لازم برای بررسی و کشف این سرقت صادر شد و اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی مأموریت یافت موضوع را به طور ویژه پیگیری کند. 

وی با اشاره به اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل آثار به‌جامانده در صحنه، این فرضیه که سرقت توسط سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار صورت گرفته است، گفت: در استعلام‌ های صورت‌گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه‌ای هستند. 

غنی‌زاده تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با همکاری اداره اطلاعات جنایی با مراجعه به آلبوم تصاویر سارقان سابقه‌دار و گشت‌زنی‌های نامحسوس براساس جغرافیای جرم و تمام مناطقی که احتمال حضور سارقان متصور بود، موفق شدند مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات موفق سه سارق رادستگیر کنند.

 این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های پلیسی به سرقت هشت تخته فرش دستباف و یک دستگاه سواری زانتیا اعتراف کردند، افزود: ارزش اموال مسروقه هشت‌ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج