موج
کدخبر : ۳۶۷۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367447

استاندار آذربایجان شرقی:

استاندار آذربایجان شرقی از راه‌اندازی فاز نخست کارخانه نوآوری تبریز با مشارکت شهرداری تبریز خبر داد و خواستار پیگیری‌های لازم برای جذب اعتبار و مسائل حقوقی این پروژه از سوی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی شد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در جلسه بررسی راه‌اندازی کارخانه نوآوری تبریز اظهار داشت: توسعه اقدامات فناورانه و نوآورانه یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه در مسیر توسعه و شکوفایی اقتصادی است.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهتمام جدی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه، اظهار کرد: انتظار داریم تا بخش خصوصی هم در این زمینه ارتباطات بیشتری با نهادهای متولی داشته باشد.

وی با اشاره به آخرین وضعیت راه‌اندازی کارخانه نوآوری تبریز، گفت: عملیات احداث و تجهیز فاز نخست این مجموعه در آینده نزدیک در فضایی نزدیک به ۱۰۰۰ مترمربع با همکاری شهرداری تبریز آغاز می‌شود.

پورمحمدی تاکید کرد: منطقه ویژه علم و فناوری برای جذب اعتبار و مسائل حقوقی در فرآیند راه‌اندازی این کارخانه، پیگیری‌های لازم را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و نماینده تام‌الاختیار استاندار در هیات اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان استقرار این منطقه و شهردار تبریز هم در این جلسه به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص کارخانه نوآوری تبریز پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها