معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت : 11 هزار حامی طرح اکرام ایتام، چهار هزار و 307 یتیم را زیر چتر حمایتی خود قرار داده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز ، بهروز شریف در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته 225 میلیارد ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند تا آنان بتوانند بدون دغدغه و با خیال راحت زندگی کنند.

شریف ادامه داد: حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می‌کنند مشکلات درمانی، تحصیلی و معیشتی ایتام و فرزندان تحت حمایت را رفع کنند.

وی با دعوت از خیران برای حمایت از فرزندان نیازمند طرح محسنین، اظهار کرد: این طرح شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند.

طرح محسنین

حضور 22 هزار و 581 حامی نیکوکار استان در قالب طرح اکرام ایتام

شریف در ادامه سخنان خود تاکید کرد:  22 هزار و 581 حامی نیکوکار استان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت از 12 هزار یتیم را برعهده‌ دارند.

وی گفت: مردم و خیران استان برای حمایت از فرزندان نیازمند محسنین علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در استان و یا سایت محسنین، می‌توانند عدد یک را به سامانه 30001274 پیامک کنند.

به گزارش موج ، حدود 115 هزار نفر  در آذربایجان شرقی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج