محمدحسین واثق‌کارگرنیا از بررسی موضوع استیضاح شهردار در جلسه شورا خبر داد و خاطرنشان کرد: یکشنبه هفته آینده شهردار رشت برای پاسخگویی به پرسش‌های اعضای شورا به صحن می‌آید.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت محمدحسین واثق‌کارگرنیا در گفت‌وگو با خبرنگاران در رشت با اشاره به درخواست برخی اعضای شورای اسلامی این شهر در استیضاح شهردار اظهار کرد: در جلسه ظهر امروز هیأت رئیسه شورای شهر رشت درخواست استیضاح اعلام وصول شد.

وی با بیان اینکه در جلسه علنی یکشنبه هفته آینده شورای شهر رشت موضوع مذکور مورد بررسی قرار می‌گیرد، افزود: بنده از موافقان درخواست استیضاح شهردار هستم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: با بررسی برخی از مباحثو پیگیری گزارش‌های حاصله از تخلفات مجموعه شهرداری به این یقین رسیدم که باید به وظیفه خود عمل کنم.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر رشت نمایندگان مردم شهر و مدافعان حقوق آنها هستند، تصریح کرد: اعضای شورا باید نسبت به موضوعاتی از جمله هزینه‌کرد بیت‌المال توسط شهردار رشت حساس و پیگیر باشند.

واثق‌کارگرنیا از بررسی موضوع استیضاح شهردار در جلسه شورا خبر داد و خاطرنشان کرد: یکشنبه هفته آینده شهردار رشت برای پاسخگویی به پرسش‌های اعضای شورا به صحن می‌آید.

وی یادآور شد: در صورتی که اعضای شورا از پاسخ‌های شهردار رشت قانع نشوند، وی استیضاح شده و از تصدی شهرداری این شهر برکنار می‌شود.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر رشت، اگر شهردار رشت اعضای شورا را قانع کند می‌تواند همچنان در این سمت مدیریتی فعالیت خود را ادامه دهد.