مسؤول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات تالش گفت: صیانت و حفاظت از ارزش‌های انقلاب از وظایف ذاتی شورای نگهبان است.

به گزارش خبرگزاری موج از اسالم، عمران نعمت‌اللهیان امشب در دیدار با امام جمعه این شهر رسالت و جایگاه شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران را مقدس خواند. او با بیان اینکه شورای نگهبان در استقرار قانون اساسی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، افزود: شورای نگهبان همواره در خط ولایت و رهبری است و از این مهم حمایت می‌کند. مسؤول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات تالش صیانت و حفاظت از آرمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی، جمهوریت و اسلامیت را از وظایف ذاتی شورای نگهبان عنوان کرد. ایشان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است. امام جمعه اسالم نیز در دیدار مذکور با تبریک سالروز تاسیس شورای نگهبان اظهار کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی عوامل نظارت بر انتخابات شهرستان تالش جای قدردانی دارد.

حجت‌الاسلام اصغر جدایی نقش شورای نگهبان در برگزاری انتخابات را موثر و بی‌بدیل خواند و گفت: شورای نگهبان همواره با چشمان تیزبین خود نظام جمهوری اسلامی را در مسیر تعالی و شکوفایی یاری کرده است.

وی با اشاره به جایگاه مقام معظم رهبری و رهنمود‌های ایشان در اداره کشور، یادآور شد: مقام معظم رهبری، رهبر تمام طیف‌ها و گروه‌ها هستند و همه باید از ایشان تبعیت کنند و رهنمودهای رهبری را در رأس امور خود قرار دهند.

امام جمعه اسالم با بیان اینکه امروز جامعه نیازمند اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است، متذکر شد: امر به معروف و نهی از منکر از مهم‌ترین بحث‌های روز جامعه است.

وی از تعامل بین اعضای دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات بخش اسالم با ستاد نماز جمعه بخش اسالم قدردانی کرد.