رئیس فدراسیون پزشکی‌ ورزشی گفت: برنامه‌های نوآورانه گیلان به استان‌های دیگر کشور معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، غلامرضا نوروزی صبح امروز در دیدار با استاندار گیلان با ابراز رضایت از ارائه خدمات هیأت پزشکی‌ ورزشی استان اظهار کرد: گیلان برنامه‌های نوآور و موفقی را به ورزشکاران ارائه داده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌های نوآورانه گیلان به استان‌های دیگر کشور معرفی می‌شود، گزارشی از عملکرد فدراسیون پزشکی‌ ورزشی ارائه کرد.

رئیس فدراسیون پزشکی‌ ورزشی درباره برنامه‌های حمایتی این فدراسیون تصریح کرد: ثابت ماندن تعرفه‌ پرداختی بیمه‌ ورزشکاران و یکساله شدن بیمه ورزشکاران از جمله اقدام‌های حمایتی این فدراسیون است.

استاندار گیلان نیز در نشست مذکور فدراسیون پزشکی‌ ورزشی را از سازمان‌های حرفه‌ای در مسیر قهرمانی ورزشکاران دانست و گفت: فدراسیون مذکور به ورزشکاران در کسب افتخار کمک می‌کند.

محمدعلی نجفی نظارت و اجرای برنامه‌های پزشکی‌ ورزشی را موجب جلوگیری از آسیب‌های بیشتر ورزشکاران دانست و از تلاش این فدراسیون در مداوای علی سلمانی قهرمان گیلانی مشت‌زنی آسیا قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه ورزش حرفه‌ای نیازمند سازوکارهای علمی و پزشکی است، خاطرنشان کرد: ورزشکاران سرمایه‌های ملی محسوب می‌شوند.