نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب در پیاده راه شهرداری رشت برگزار می شود.

مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان رشت امروز در گفت و گو با خبرنگار موج در رشت با اشاره به ارزش حجاب به عنوان ارزنده ترین نماد فرهنگی و اجتماعی در تمدن ایران گفت: در حال حاضر انواع آسیب های اجتماعی در جامعه متوجه زنان ماست و باید بستر سازی فرهنگی مناسبی درجهت کاهش این آسیب پذیری ها صورت گیرد.

افسانه برنجکار، با اشاره به ضرورت ایجاد نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب گفت: یکی از راهکارهای عملی در خصوص بسترسازی فرهنگی در جامعه برپایی این گونه نمایشگاه هاست که نیازمند اهتمام جدی دستگاه های متولی برای برگزاری آنها با کیفیت بیشتر و افزایش تاثیرگذاری آن در بین اقشار جامعه است.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه در پیاده راه فرهنگی شهرداری را با هدف افزایش دسترسی اقشار مختلف جامعه خواند و افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه آشنایی بهتر جوانان با امور دینی و مذهبی ست که در آن به شاخصه حجاب بیشتر توجه شده است.

برنجکار افزود: باید سازمانهای متولی غرفه ها را به نحوی صحیح بیارایند تا شان هفته عفاف و حجاب به گونه ای تاثیرگذار نمایش داده شود.

به گزارش موج، زمان برپایی نمایشگاه از ۱۹ الی ۲۵ تیرماه۱۳۹۵ خواهد بود و ساعات بازدید نیز صبح ها از ۹ الی ۱۲ و در ساعات عصر نیز بین ۱۷ الی ۲۱ خواهد بود.